Dyrektor Sprzedaży B2B – LAZZONI GROUP SP. Z O.O. S.K.

Pełen etat Praca.Myslenickie.pl in Administracja
  • Rynek, Myślenice, Polska View on Map
  • Post Date : 1 stycznia 2024
Email Job
  • Udostępnij:

Job Detail

  • Offered Salary 1000
  • Career Level Others
  • Experience Fresh
  • Płeć Mężczyzna
  • Industry Development
  • Qualifications Certificate

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, wdrażanie oraz realizacja strategii sprzedażowej powiązanej ze strategią firmy
  • Wdrażanie nowych grup produktowych w mechanizmy sprzedaży
  • Zarządzanie wszystkimi kanałami sprzedaży (sprzedaż stacjonarna, sprzedaż w terenie, e- commerce)
  • Prowadzenie zespołu sprzedażowego – zarządzanie pracownikami stacjonarnymi i w terenie, zapewnienie założonej efektywności ich pracy + rozbudowa zespołu
  • Wdrażanie procesów optymalizujących działania sprzedażowe, tworzenie procedur, standardów w oparciu o model PDCA
  • Realizacja założonych celów – praca na KPI, raportowanie bezpośrednio do Zarządu
  • Ścisła współpraca z innymi działami m in. działem marketingu w celu dążenia do optymalnej efektywności i profesjonalizacji działań
  • Praca w terenie, wsparcie podległych pracowników w spotkaniach sprzedażowych
  • Opieka nad kluczowymi klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki w branży

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą B2B
  • Znajomość branży technicznej, maszynowej (branża meblarska) – nie konieczny ale bardzo istotny czynnik
  • Doświadczenie w budowaniu procesów sprzedażowych w skalującej się organizacji
  • Znajomość metod i narzędzi pozwalających na zarządzanie rozproszoną sprzedażą (kilka zróżnicowanych procesów, różne kanały sprzedaży)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (także w terenie) i egzekwowaniu wyników
  • Znajomość kultury pracy na KPI, współpracy ponaddziałowej w dążeniu do zachowania najlepszej efektywności i komunikacji
  • Postawa nastawiona na wdrażanie innowacji, rozwiązań optymalizacyjnych
  • Znajomość technik sprzedaży (sprzedaż długofalowa, doradcza) i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych na profesjonalnym, biznesowym poziomie
  • Wysoka motywacja w dążeniu do realizacji założonych celów
  • Standardowy pakiet kompetencji niezbędny do skutecznej pracy w tej roli: biegła obsługa komputera, komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę- według preferencji
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. samochód, komputer, telefon komórkowy
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe adekwatne do realizowanych efektów
  • Pracę pozwalająca na wykorzystanie własnych wizji i doświadczeń oraz realny wpływ na organizację

Benefity

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy polską firmą o profilu handlowo- produkcyjnym, dostarczamy maszyny i rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji dla branży meblarskiej. Z uwagi na skalowanie struktury i potrzebę sprostania potencjałowi rynkowemu poszukujemy doświadczonego Dyrektora Sprzedaży B2B (najchętniej z pokrewnej branży) który podejmie wyzwanie rozwoju i rozbudowy działu handlowego.