Asystent Działu Serwisu – Dynamica Sp. z o.o.

Pełen etat Praca.Myslenickie.pl in Administracja
  • Rynek, Myślenice, Polska View on Map
  • Post Date : 1 stycznia 2024
Email Job
  • Udostępnij:

Job Detail

  • Offered Salary 1000
  • Career Level Others
  • Experience Fresh
  • Płeć Mężczyzna
  • Industry Development
  • Qualifications Certificate

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad Klientami serwisu mechanicznego,
  • Terminowe i zgodne ze standardem producenta rozliczenia zleceń serwisowych,
  • Dbałość o zadowolenie Klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta,
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zlecenia w zgodzie z obowiązującymi procedurami firmy,
  • Aktywny udział w procesach planowania i organizowania obsługi/napraw pojazdów,
  • Uczestnictwo w procesach obsługi klienta w oparciu o standardy producenta samochodów,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie,
  • Prawo jazdy Kat. B.,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Dobra znajomość obsługi programów komputerowych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Sumienność, odpowiedzialność, rzetelność,
  • Otwarte usposobienie i aktywna pro-klienckiej postawa w działaniu – to Ciebie Klienci zobaczą po wejściu do naszego salonu jako pierwszą osobę,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji – żyjemy, pracujemy, działamy w grupie,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowej lokalizacji,
  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę/umowa zlecenie,
  • Dobrą atmosferę w zespole,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Pomoc i wsparcie przełożonych w dążeniu do realizacji celu,
  • Dostęp do wiedzy, poprzez rozbudowany system szkoleń,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport i ubezpieczenie grupowe, program opieki medycznej.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • Kawa / herbata
  • Paczki świąteczne

Jeżeli jesteś pasjonatem motoryzacji i nie wyobrażasz sobie świata bez samochodów…
Dołącz do ludzi pracujących z pasją. Dla Nas każdy dzień to nowe wyzwanie.