Pracownik magazynu – MAAN

Pełen etat Praca.Myslenickie.pl in Administracja
  • Rynek, Myślenice, Polska View on Map
  • Post Date : 1 stycznia 2024
Email Job
  • Udostępnij:

Job Detail

  • Offered Salary 1000
  • Career Level Others
  • Experience Fresh
  • Płeć Mężczyzna
  • Industry Development
  • Qualifications Certificate

Job Description

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zamówień
  • rozkładanie towaru
  • wsparcie pracowników magazynu w wykonywanych czynnościach
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość przygotowywanych zamówień

Nasze wymagania

  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • wolne weekendy
  • umowę o pracę
  • stałą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Firma MAAN jest prężnie i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się zarówno produkcją jak i handlem oraz dystrybucją artykułów malarskich, narzędzi budowlanych oraz artykułów metalowych. Zdecydowanie jesteśmy wiodącym wytwórcą na polskim rynku posiadającym najszerszą ofertę produkcyjną w tej branży.